Skup aut sprowadzonych

Skup aut sprowadzonych

Auta, które są sprowadzane zza granicy są dzisiaj bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasza firma zajmuje się skupowaniem między innymi właśnie takich samochodów, dlatego jeśli posiadacie Państwo takie auto koniecznie skontaktujcie się z nami! Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wiele firm zajmuje się skupowaniem samochodów zagranicznych jednak to właśnie my jesteśmy najbardziej godni zaufania. Dlaczego? Otóż posiadamy nie tylko konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim bardzo duże doświadczenie pozwalające nam podejmować właściwe kroki. Wyceniamy bardzo rzetelnie każde auto i nie staramy się naciągać naszych klientów tak jak niestety robią to inni. Skupujemy samochody zarówno od ludzi prywatnych, którzy takie auta sprowadzili na własną rękę jak też od firm zajmujących się tym na co dzień. Interesują nas auta pochodzące na przykład z Niemiec, Szwajcarii, Anglii czy też Francji, ale także innych krajów. Tak naprawdę stan samochodów kupowanych w tych krajach jest na tyle dobry, że nie musicie Państwo obawiać się odrzucenia przez nas oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, dlatego też z pewnością będziecie zadowoleni z naszej współpracy.

 

Nasze zalety

Porównując takie same samochody używane w naszym kraju i za granicą można dojść do wniosku, że tamtejsze auta są o wiele tańsze lub posiadają lepszy stan. Wpływa na to wiele czynników takich jak lepsze drogi czy większa dbałość o auta za granicą. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w innych krajach częściej wymienia się samochody, dlatego nie są one w złym stanie i nie mają wielu lat. Doskonale zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę, dlatego kupując od Państwa auto sprowadzane oferujemy bardzo atrakcyjne i niezaniżone ceny. Dla nas najważniejsze jest Wasze zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań by umowa i cały proces sprzedaży był wygodny i komfortowy.

 

Decydując się na sprzedaż auta naszej firmie zyskacie:

• bardzo korzystne ceny
• bezpieczeństwo
• wygodę
• przejrzystą umowę
• konkurencyjną ofertę

Tak naprawdę nigdzie nie znajdziecie Państwo lepszej oferty, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej!

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005