Skup aut flotowych

Skup aut flotowych

Praktycznie każda większa, a nawet mała firma posiada dzisiaj swoje floty samochodowe. Największe znaczenie ma to w firmach handlowych, gdzie przedstawiciele muszą posiadać samochody służbowe będące narzędziem pracy. W takich firmach kupuje się, więc samochody, które stanowią flotę. Nasza firma zajmuje się skupowaniem takich samochodów. Nawiązujemy współpracę zarówno z małymi jak i dużymi firmami, a nasza oferta jest bardzo atrakcyjna.

Sprzedaż samochodu poflotowego

Dzięki dużemu doświadczeniu nasza firma stawia na sprawdzone i korzystne oferty sprzedaży. To, dlatego interesujemy się także samochodami pochodzącymi z flot. Co więcej skupujemy zarówno auta posiadające zaledwie kilka lat jak i te starsze. Nie ma tu także znaczenia czy auta są całkiem sprawne czy posiadają pewne uszkodzenia.

 

Oferujemy konkurencyjne ceny

Zakup takiego auta przez naszą firmę jest bardzo korzystny, gdyż oferujemy konkurencyjne ceny, które wyznaczamy na podstawie:

• wyposażenia auta
• marki i modelu samochodu
• ilość napraw, serwisów itd.
• rzeczywistego stanu technicznego

Bez wątpienia jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze ceny w porównaniu do konkurencji. Posiadamy bardzo duże doświadczenie pozwalające nam rzetelnie oceniać stan samochodu i jego wartość, dlatego możecie Państwo liczyć na bardzo korzystne oferty.

 

 

 

 

Indywidualne podejście do klienta

Bardzo często można spotkać się dzisiaj z sytuacją, że firmy zajmujące się skupowaniem aut poflotowych nie wykazują indywidualnego podejścia co jest dosyć kłopotliwe. U nas jest to niedopuszczalne, dlatego gdyż zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma swoją indywidualną sytuację. Dlatego też zawsze dostosowujemy warunki umowy do każdego z Państwa dopiero po zapoznaniu się z całą sprawą. Jesteśmy firmą poważną, dla której najbardziej liczy się klient i jego zadowolenie. Z nami zawsze jest uczciwie, a także w pełni bezpiecznie. Pragniemy zatem zachęcić Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółów i mamy nadzieję – nawiązania owocnej współpracy.

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005