Skup aut Warszawa i okolice – skupujemy samochody używane i uszkodzone

Skup aut za gotówkę Warszawa

Skup aut Warszawa i okolice to prosty i szybki sposób na to, by w bezpieczne ręce oddać swój wysłużony samochód i przy tym także nieco zarobić.

Prowadzimy nasz skup aut już od wielu lat i świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, na co liczą nasi klienci. Kupujemy samochody w każdym stanie technicznym – nawet bez ubezpieczenia oc. Samochody kupujemy na terenie Warszawy i okolic. Interesują nas nie tylko auta zarejestrowane, ale także bez ważnego przeglądu technicznego.

Profesjonalne podejście, szybka obsługa klienta i wypłata w gotówce to nasze główne wyznaczniki. Dodatkowo sami przyjeżdżamy na oględziny samochodu, a także możemy go na terenie Warszawy odebrać przez 7 dni w tygodniu. Przypominamy, że auta skupujemy w każdym stanie technicznych na terenie całej Warszawy. Zapraszamy więc do kontaktu! – Auto Professional

Sprzedaj auto w 4 krokach

1

Kontakt z nami

Jeśli chcesz sprzedać samochód, wystarczy się z nami skontaktować!

2

Wstępna wycena

Wstępna wycenę auta otrzymasz już przez telefon!

3

Oględziny samochodu

Weryfikujemy ustalenia telefoniczne co do stanu faktycznego auta.

4

Zapłata gotówką

Transakcje kończymy uściskiem dłoni – Płacimy wyłącznie gotówką!

Auto skup Warszawa – jakie skupujemy samochody?

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza!
Wycenimy Twoje auto od ręki

Zadzwoń: (+48) 690 002 005

Nasz skup samochodów za gotówkę Warszawa dba o to, by oferta była idealnie dopasowana do potrzeb potencjalnego klienta. Doskonale wiemy, że auta nie zawsze mają za sobą pozytywną historię.

Niektóre z nich są pozostałością po firmowym leasingu, jednak ze względu na np. ich wysoki przebieg wyklucza je ze sprzedaży, a inne zaś były ofiarą kolizji drogowej.

Właśnie dlatego prowadzony skup samochodów używanych skupuje samochody w każdym stanie technicznym, pomaga w procesie wyrejestrowania samochodu i oferujemy dodatkowo odbiór pojazdu lawetą. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą samochodu i gwarantujemy rzetelną wycenę auta.

Auto skup Warszawa jest liderem na rynku samochodów używanych. Wiemy, że auta mogą być po różnych przejściach – co nie zawsze rozumieją różnorodne skupy aut. Wiele firm chce, by zakupione auta – nawet jeśli są to używane samochody – prezentowały perfekcyjny stan techniczny i brak jakichkolwiek mankamentów.

Opinie zadowolonych klientów

Katarzyna

„Skorzystałam z usług firmy i jestem niezwykle zadowolona! Proces sprzedaży mojego samochodu przebiegł szybko i bez żadnych problemów. Zespół wykazał się profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do klienta. Polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego skupu aut!”

Michał

„Zdecydowałem się na sprzedaż mojego auta przez tę firmę i to była świetna decyzja. Cały proces był szybki i bezstresowy. Otrzymałem bardzo atrakcyjną ofertę cenową, znacznie lepszą niż u konkurencji. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą sprzedać auto szybko i bez problemów.”

Anna

„Fantastyczne doświadczenie! Obsługa klienta na najwyższym poziomie – miła, kompetentna i zawsze gotowa pomóc. Sprzedaż mojego samochodu przebiegła gładko i efektywnie. Z całą pewnością polecam tę firmę każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i dobre podejście do klienta.”

Jednak my doskonale wiemy, że nawet auto powypadkowe ma swoją wartość.

Samochody uszkodzone
Nawet, jeśli ich silnik już nie odpala.

Samochody powypadkowe
Nawet jeśli ich uszkodzenia są znaczące.

samochody poleasingowe
nie zwracamy uwagi na ich przebieg.

Skupujemy auta osobowe oraz prowadzimy skup flot samochodowych. Samochody dostawcze czy całkowicie rozbite również nas interesują. Właśnie dlatego prowadzimy skup aut powypadkowych i skupujemy samochody osobowe w każdym stanie.

Nasz skup samochodów używanych Warszawa doskonale wie, że w obecnych czasach nie ma auta, które nie miałoby wartości. Możesz więc nam sprzedać swoje auto bez względu na model, rocznik, przebieg czy markę.

Nie zwracamy również uwagi na to, czy Twój samochód posiada aktualne badania techniczne. Odkupimy Twoje auto bez względu na to, jaka jest jego historia.

Nasz skup aut poleasingowych nie zwraca również uwagi na przebieg pojazdu – wiemy, że firmowe auta często przemierzają ogromne kilometry. Jednak skup aut mazowieckie dalej zaoferuje za taki pojazd solidną cenę.

Skup aut Warszawa – każde auto nas interesuje!

Skup pojazdów używanych głównie kojarzony jest z tym, że można do niego oddawać jedynie auta osobowe, które dodatkowo są sprawne i oferują zadowalający stan techniczny.

Jednak nasz skup aut Warszawa jest całkowicie inny! Wiemy dobrze, że samochód używany to nie tylko auto osobowe. Interesują więc nas również pojazdy ciężarowe, dostawcze, flotowe i firmowe.

Skup samochodów dostawczych, który prowadzimy bazuje przede wszystkim na naszym doświadczeniu. Do naszego skupu samochodów zapraszamy wszystkich, którzy wiedzą, że ich auto nie może lub nie powinno być dalej eksploatowane. Czekamy na pojazdy osobowe, dostawcze i inne – w tym przypadku sam stan techniczny również nie ma dla nas większego znaczenia.

Prowadzony skup aut osobowych i skup aut poleasingowych gwarantuje profesjonalną obsługę klienta na terenie Warszawy i okolic. Nie musisz się więc obawiać, że masz do czynienia ze skupem samochodów używanych, który nie zna się na swojej pracy. W skupie aut, który prowadzimy oferujemy zawsze pełny profesjonalizm.

Jeśli więc chcesz sprzedać auto i mieć przysłowiowy problem z głowy, wówczas pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Skup samochodów Warszawa i okolice – co możemy Ci zaoferować?

Wspomnieliśmy już, że dla nas każdy samochód używany ma swoją wartość. Nie da się ukryć również, że na terenie Warszawy i w okolicach jak np. w pobliskim Pruszkowie działa wiele tego typu placówek. Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych blisko Ciebie. Nasz auto skup posiada swoje placówki w:

Jednak my prowadzimy skup samochodów używanych, na nieco innych zasadach, gdyż priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta. W naszym skupie samochodów używanych stawiamy na bezproblemowość i minimum formalności. To właśnie wyróżnia nasz skup auta za gotówkę!

Sprzedaż auta – szczególnie jeśli jest ono uszkodzone lub powypadkowe – dla wielu placówek jest sposobem na zaniżenie ceny i uzyskaniu jak największych korzyści dla siebie.

Jednak to, co oferujemy przez nas prowadzony z pewnością przypadnie Ci do gustu. Czego możesz więc oczekiwać od naszego skupu aut? Otóż:

 • gotówka od ręki – nie mamy czasu – prawdopodobnie Ty też go nie masz – by bawić się w szereg transakcji bankowych i przelewów. Właśnie dlatego dajemy Ci gotówkę do ręki, w momencie kiedy zdecydujesz się powierzyć nam swoje stare auto jak i nowy samochód. Jeśli jednak wolisz nieco inną formę zapłaty, wówczas możesz wybrać środki do ręki lub przelewem na Twoje konto bankowe.
 • sprawiedliwa wycena – wiemy dobrze, że skupujemy auta w każdym stanie – powypadkowe, uszkodzone czy poleasingowe. Z pewnością oferuje to również wiele innych skupów. Jednak w ich przypadku wycena samochodu może być mocno wątpliwa. My jednak stawiamy na sprawiedliwość i zadowolenie obu stron. Możesz więc zawsze oczekiwać tego, że finalna wycena pojazdu nie będzie dla Ciebie przysłowiowym bólem głowy.
 • sprawne oględziny – nie zależnie od tego, czy sprzedajesz swoje stare auto, czy po prostu pojazd powypadkowy. To my zajmujemy się oględzinami, które są podstawą wyceny. Możesz wysłać nam zdjęcia oraz opis pojazdu, a nasz auto komis prześle Ci w odpowiedzi szczegóły wyceny. Podczas rzeczywistych oględzin w dalszym ciągu pozostajemy otwarci na negocjacje.
 • działamy w Warszawie centrum i na terenie całego województwa mazowieckiego – jeśli nie mieszkasz w Warszawie, a w najbliższej okolicy i z tego powodu sprzedaż samochodu była dla Ciebie wielkim wyzwaniem, wówczas skup uszkodzonych pojazdów, który prowadzimy znacznie Ci to ułatwi. Naszym rejonem działań jest bowiem mazowieckie!

Jak więc widzisz, dokładamy wszelkich starań do tego, by cały proces był dla Ciebie jak najwygodniejszy. To właśnie w ten sposób działa nasz skup aut Warszawa!

Skupujemy samochody w każdym stanie i ograniczamy formalności do minimum!

Nasz skup samochodów używanych stawia przede wszystkim na prostotę i szybkość. Wiemy dobrze, że w dzisiejszym świecie czas to przysłowiowy pieniądz i ciągle go nam brakuje. Właśnie dlatego zapraszamy Cię do naszego skupu aut!

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza!
Wycenimy Twoje auto od ręki

Zadzwoń: (+48) 690 002 005

Rynek samochodów używanych stale się rozrasta, a wystawienie auta na sprzedaż jest odpowiedzialną decyzją – szczególnie jeśli jego kondycja jest mocno wątpliwa. Jednak my zyskujemy sobie dość pokaźną przewagę nad konkurencją, gdyż cały proces przeprowadzamy szybko i sprawnie.

Skupujemy auta używane każdej marki za gotówkę – bez względu na ich kondycję, a dodatkowo postaraliśmy się ograniczyć zbędne formalności do absolutnego minimum.

Nie musisz się więc obawiać, że Twój samochód i jego sprzedaż znacznie przeciągnie się w czasie. Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia – mailowo lub telefonicznie, a także otrzymaniu zdjęć, natychmiast podejmujemy się wyceny i staramy Ci się ją przesłać jeszcze takiego samego dnia.

Oczywiście dokładnie ją umotywujemy i z chęcią wysłuchamy także i Twoich argumentów. Jeśli uda się nam dojść do porozumienia, wówczas wszystko dobiega końca. Do pomyślnego zakończenia transakcji będzie nam jedynie potrzebne:

 • aktualne ubezpieczenie OC;
 • Twój dowód osobisty;
 • karta pojazdu;
 • dowód rejestracyjny.

Nie musisz mieć ze sobą całego stosu makulatury, by po prostu sprzedać swój samochód. Nasz skup aut płaci gotówką lub przelewem – Ty wybierasz. Po dojściu do porozumienia może się jedynie odprężyć, a my zajmiemy się resztą!

Samochód używany lub sprawny? Nie ma problemu!

Skup samochodów od ręki powstał po to, by złomowanie aut Warszawa nigdy nie było już dla Ciebie priorytetowym wyborem.

Wiemy dobrze, że w przypadku pojazdów sprawnych, nie ma większego problemu z tym, by doprowadzić je do naszej placówki. Jednak jak już wspomnieliśmy – skupujemy także auta powypadkowe i uszkodzone. W ich przypadku liczymy się z tym, że ich silnik i rozrusznik mogą już więcej „nie zakręcić”.

Jednak stan techniczny samochodów nie jest dla nas absolutnie żadną przeszkodą. Okazuje się, że dysponujemy własnym transportem, więc możemy bez większych problemów przyjechać i odebrać Twój pojazd na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Współpraca z naszym skupem z pewnością będzie dla Ciebie korzystna. Możesz bowiem odetchnąć z ulgą i odprężyć się, nawet w momencie, kiedy pojazd znajduje się na przysłowiowym rozdrożu.

Gwarantujemy, że bez problemu go znajdziemy i zabierzemy w bezpieczne miejsce.

Gotówka od ręki bez stacji diagnostycznej!

skup samochodów warszawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z klientów liczy przede wszystkim na profesjonalne podejście. Jednak wiele skupów samochodów używanych działa na bardzo skomplikowanych zasadach.

Placówki te bowiem wymagają, by pojazd w pierwszej kolejności został zabrany na stację diagnostyczna, a wydana tam opinia może mieć kluczowy wpływ na wycenę. Jednak skup pojazdów używanych w Warszawie, który sukcesywnie prowadzimy już od wielu lat, jest nieco inny.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza!
Wycenimy Twoje auto od ręki

Zadzwoń: (+48) 690 002 005

Przede wszystkim, dzięki nam ominiesz problematyczne stacje diagnostyczne i sprzedasz swój samochód bez stresu i w przyjemnych warunkach. Nawet bez wyraźnej opinii diagnosty, dalej możesz liczyć na to, że wycena będzie sprawiedliwa i z korzyścią dla obu stron.

Oferujemy Ci przejrzyste i czytelne warunki, nie zależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy.

Właśnie dlatego naszym skupem aut zainteresowało się już pokaźne grono kierowców, który nie żałują podjętej z nami współpracy.

Profesjonalny skup aut używanych i powypadkowych – sprawiedliwa wycena i świetny kontakt. Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać!

Chcesz sprzedać samochód osobowy, jednak sama sprzedaż i czas jej trwania Cię przeraża? Wobec tego sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć na nasze barki szereg formalności. Otóż:

 • wypłacamy Ci pieniądze od ręki – dzięki nam nie musisz już z utęsknieniem wypatrywać przelewu na swoim koncie, który tak naprawdę może nigdy nie nadejść. Jeśli uda się nam dojść do porozumienia, to pieniądze wypłacamy Ci na miejscu przez 7 dni w tygodniu – nawet w niedzielę!
 • sprzedaż pojazdu jest prosta – nasz Warszawa skup stara się dołożyć wszelkich stara, by rozstanie z ukochanym pojazdem było jak najmniej bolesne. Skup aut używanych i innych pojazdów ogranicza więc zbędne formalności do absolutnego minimum i co więcej, zabieramy do siebie samochodu w każdym stanie! Nie musisz martwić się o wizyty na stacjach diagnostycznych czy skomplikowane umowy, które nic do naszej współpracy nie wnoszą.
 • jasna i sprawiedliwa wycena – gotówka, którą otrzymasz za swój pojazd będzie bazowała na sprawiedliwej ocenie stanu samochodu, a także na ogólnie przyjętych cenach rynkowych. Oczywiście, w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na negocjacje, więc możesz prowadzić z nami swobodne rozmowy. Nikt nie jest nieomylny i być może Twoja argumentacja nas przekona!
 • odbierzemy Twój pojazd osobiście – zabieramy auta uszkodzone, więc oczywiście zdajmy sobie sprawę z tego, że mogą on nie dojechać do naszej placówki „na własnych kołach”. Nie zależnie jednak od tego, czy samochód jest powypadkowy, czy po prostu poszczególne awarie go unieruchomiły, dysponujemy własnym transportem i chętnie go zabierzemy!

Jak więc widzisz, skup aut Warszawa oferuje Ci szereg możliwość co do tego, byś mógł spokojnie i bez większego stresu zyskać dodatkową gotówkę na nowy pojazd, który z pewnością jest Ci potrzebny.

Zadzwoń i sprzedaj samochód osobowy lub dostawczy – działamy przez 7 dni w tygodniu!

Skup aut w Warszawie gwarantuje solidność i pełen profesjonalizm, który jest przecież najważniejszy w podejściu do klienta. Wobec tego możesz być pewny, że prowadzimy auto skup samochodów z pasją i zaangażowaniem.

Za każdym razem staramy się podejść do każdego samochodu w sposób maksymalnie indywidualny i konkretny. Wiemy, że Wam – naszym klientom – zależy na szybkości działania, gdyż nikt nie chce tracić czasu na tak prosty proces jak sprzedanie pojazdu.

Właśnie dlatego skup aut używanych Warszawa stara się stanąć na wysokości zadania i sprostać oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań, by proces formalny – sprawdzenie dokumentów i sam odbiór samochodu – był banalnie prosty i szybki.

Co więcej, staramy się zdjąć z naszych klientów praktycznie każdy gram odpowiedzialności za transakcje czy ocenę sprawności pojazdu. Dzięki nam, gotówka wpadnie prosto do Twoich rąk, jeszcze tego samego dnia, w którym zdecyduje się nam powierzyć swój ukochany pojazd.

Nie bój się – wszystko przebiegnie zgodnie z planem i po Twojej mysli. Tak więc, zapraszamy do kontaktu i liczymy na owocną współpracę!

W naszym skupie aut za gotówkę skupujemy auta i samochody firmowe, poleasingowe, osobowe i uszkodzone.

Skup aut Warszawa – cennik i wycena samochodu online

Ponieważ ceny używanych samochodów różnią się każdego dnia, nie mamy cennika, w którym można sprawdzić, ile będzie kosztował konkretny model samochodu. W celu wyceny auta polecamy skorzystanie z formularza na naszej stronie internetowej.

Po jego wypełnieniu otrzymasz wstępną ofertę odkupu, która zawiera zakres cen. Każdą wycenę tworzymy indywidualnie na podstawie przesłanych informacji i z reguły podczas oględzin ostateczna wycena zakupu samochodu mieści się w proponowanym zakresie.

Szybka wycena – skup aut Warszawa

Dla właścicieli samochodów w Warszawie i okolicach istnieje teraz prosty sposób na szybką i profesjonalną wycenę ich samochodów – wycena online. Skup aut Warszawa to wiodący stołeczny serwis skupu samochodów, który oferuje błyskawiczną gotówkę za samochody, bezpłatną wycenę online oraz rozwiązanie umowy OC.

Skupujemy wszystkie marki i roczniki, niezależnie od stanu i oferujemy najwyższe ceny na samochody na rynku. Dzięki naszej całodobowej działalności, odbiorowi własnemu, szybkiej płatności gotówką na miejscu, nasza profesjonalna usługa skup aut Warszawa zapewnia bezproblemową sprzedaż samochodu.

Przyjmujemy również samochody importowane z Anglii w dobrym stanie. Szybko wycenisz swój samochód.

Skup aut Warszawa – Auto Professional
Adres: ul. Bokserska 46, 02-690 Warszawa
Telefon: 690 002 005

  Podstawowe dane
  Dane kontaktowe
  Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności. Dzięki tej zgodzie, będziemy mogli skontaktować się z Państwem w sprawie Państwa zapytania lub w sprawie ewentualnych zamówień i reklamacji.

  Faq

  Ile można dostać w skupie za auto?

  Zwykle stawki wahają się od 30 do 40 groszy za kilogram, jeśli chodzi o samochody osobowe. W przypadku samochodów ciężarowych i autokarów ceny wynoszą zwykle od 40 do 60 groszy. Warto zwrócić uwagę na skup samochodów dostawczych, gdzie stawki są najkorzystniejsze i mogą wynosić nawet 70 groszy za kilogram.

  Gdzie sprzedać auto w Warszawie?

  Dobrą opcją może być skorzystanie z naszych usług. Nasza firma oferuje skup samochodów osobowych, dostawczych oraz busów wszystkich marek o masie do 3,5 tony. Zajmujemy się skupem aut od osób prywatnych oraz firm. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 690 002 005.

  Jak wycenić auto używane?

  Nie powinno się jedynie polegać na średniej wartości pojazdów o tym samym modelu i roczniku, ale również wziąć pod uwagę dodatkowe elementy, takie jak: przebieg, bezwypadkowość, stan techniczny oraz dodatkowe wyposażenie. Należy pamiętać, że im większy przebieg, tym niższa wartość rynkowa pojazdu.

  Co podnosi wartość auta?

  Największy wpływ na cenę używanego pojazdu ma jego stan i przebieg. Wyposażenie dodatkowe, za które zapłaciło się dużo pieniędzy w salonie, ma już po pięciu latach minimalny wpływ na wartość samochodu. Nieco korzystniej wypadają pakiety wyposażenia, ale nie zawsze są oferowane przez producentów.

  Czy urząd skarbowy sprawdza wartość samochodu?

  akie kryteria określają wartość pojazdu? Urzędnicy określają wysokość podatku od średniej ceny rynkowej samochodu, którą ustala się na podstawie przeciętnych cen stosowanych w sprzedaży pojazdów tego typu. Wycena opiera się na średnich wartościach samochodów o takiej samej marce, modelu, zbliżonym przebiegu i roczniku.

  Czy można sprzedać samochód po szkodzie całkowitej?

  Tak, istnieje kilka sposobów na pozbycie się wraku. Ubezpieczyciel może wskazać właścicielowi nabywcę lub wystawić samochód na aukcję internetową. W przypadku, gdy ubezpieczyciel przejmuje wrak samochodu, ubezpieczony otrzymuje dodatkową kwotę równą wartości pojazdu po szkodzie. W sytuacji, gdy towarzystwo ubezpieczeniowe odmawia przejęcia wraku, posiadacz może sprzedać go na własną rękę.

  Jakie auta najszybciej się sprzedają?

  Najszybciej sprzedają się tanie auta, które charakteryzują się dobrą relacją ceny do wieku. Takie pojazdy powinny mieć minimum 3 lata, ale nie więcej niż 15 lat. Szybko sprzedają się popularne modele z silnikiem benzynowym oraz pojazdy japońskie, które cieszą się dobrą renomą na rynku. Najbardziej pożądane są samochody z segmentów A, B i C, a także crossovery i SUV-y.

  Czy sprzedaż samochodu trzeba zgłosić w urzędzie skarbowym?

  Tak, sprzedaż samochodu powinna zostać zgłoszona w urzędzie skarbowym za pośrednictwem formularza PIT-36 za rok, w którym miała miejsce transakcja. Należy to zrobić w pozycji „Dochody i straty” oraz w punkcie „Inne źródła”.

  CENTRUM PREFERENCJI PRYWATNOŚCI

   Cookies firm trzecich

   Jeśli nie zgadzają się Państwo na ich wykorzystanie - prosimy o zaprzestanie korzystania z serwisu lub zmianę ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies. Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

   Serwis wykorzystuje narzędzia Google Analytics w celach statystycznych i analitycznych, za pośrednictwem których z ustawień Google zbierane są dane demograficzne (wiek, geolokalizacja, płeć. Administratorem cookies statystycznych i analitycznych jest Google Inc z siedzibą w USA.

   Cookies funkcjonalne

   Jeśli nie zgadzają się Państwo na ich wykorzystanie - prosimy o zaprzestanie korzystania z serwisu lub zmianę ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies. Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

   Cookies funkcjonalne umożliwiają podstawowe działanie serwisu. Pomagają nam udoskonalać serwis internetowy, przez co jest szybciej wczytywany oraz wykorzystuje mniej zasobów urządzeń użytkowników zapamiętując wybrane preferencje. Wyłączenie tych plików może spowodować błędne wyświetlanie serwisu.

   Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005