Skup aut Warszawa i okolice – skupujemy samochody używane i uszkodzone

skup aut warszawa

Skup aut za gotówkę Warszawa

Skup aut Warszawa i okolice to prosty i szybki sposób na to, by w bezpieczne ręce oddać swój wysłużony samochód i przy tym także nieco zarobić.

Prowadzimy naszą działalność już od wielu lat i świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, na co liczą nasi klienci.

Profesjonalne podejście, szybka obsługa klienta i wypłata w gotówce to nasze główne wyznaczniki.

Auto skup Warszawa – jakie skupujemy samochody?

ZADZWOŃ 690 002 005

lub

WYCEŃ AUTO


Nasz skup samochodów za gotówkę Warszawa dba o to, by oferta była idealnie dopasowana do potrzeb potencjalnego klienta. Doskonale wiemy, że auta nie zawsze mają za sobą pozytywną historię.

Niektóre z nich są pozostałością po firmowym leasingu, jednak ze względu na np. ich wysoki przebieg wyklucza je ze sprzedaży, a inne zaś były ofiarą kolizji drogowej.

Jednak my doskonale wiemy, że nawet auto powypadkowe ma swoją wartość. Skupujemy więc:

 • samochody uszkodzone – nawet, jeśli ich silnik już nie odpala;
 • samochody powypadkowe – nawet jeśli ich uszkodzenia są znaczące;
 • samochody poleasingowe – nie zwracamy uwagi na ich przebieg.

Nasz skup samochodów używanych Warszawa doskonale wie, że w obecnych czasach nie ma auta, które nie miałoby wartości. Możesz więc nam sprzedać swoje auto bez względu na model, rocznik, przebieg czy markę.

Nie zwracamy również uwagi na to, czy Twój samochód posiada aktualne badania techniczne. Odkupimy Twoje auto bez względu na to, jaka jest jego historia.

Skup aut Warszawa – każde auto nas interesuje!

Skup pojazdów używanych głównie kojarzony jest z tym, że można do niego oddawać jedynie auta osobowe, które dodatkowo są sprawne i oferują zadowalający stan techniczny.

Jednak nasz skup samochodów w Warszawie jest całkowicie inny! Wiemy dobrze, że samochód używany to nie tylko auto osobowe. Interesują więc nas również pojazdy ciężarowe, dostawcze, flotowe i firmowe.

W tym przypadku sam stan techniczny również nie ma dla nas większego znaczenia.

Jeśli więc chcesz sprzedać auto i mieć przysłowiowy problem z głowy, wówczas pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Skup samochodów Warszawa i okolice – co możemy Ci zaoferować?

Wspomnieliśmy już, że dla nas każdy samochód używany ma swoją wartość. Nie da się ukryć również, że na terenie Warszawy i w okolicach jak np. w pobliskim Pruszkowie działa wiele tego typu placówek.

Skup Warszawa

Jednak my prowadzimy skup samochodów używanych, na nieco innych zasadach, gdyż priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta.

Sprzedaż auta – szczególnie jeśli jest ono uszkodzone lub powypadkowe – dla wielu placówek jest sposobem na zaniżenie ceny i uzyskaniu jak największych korzyści dla siebie.

Jednak to, co oferuje skup przez nas prowadzony z pewnością przypadnie Ci do gustu. Czego możesz więc od nas oczekiwać? Otóż:

 • gotówka od ręki – nie mamy czasu – prawdopodobnie Ty też go nie masz – by bawić się w szereg transakcji bankowych i przelewów. Właśnie dlatego dajemy Ci gotówkę do ręki, w momencie kiedy zdecydujesz się powierzyć nam swój samochód. Jeśli jednak wolisz nieco inną formę zapłaty, wówczas możesz wybrać środki do ręki lub przelewem na Twoje konto bankowe.
 • sprawiedliwa wycena – wiemy dobrze, że skupujemy auta w każdym stanie – powypadkowe, uszkodzone czy poleasingowe. Z pewnością oferuje to również wiele innych skupów. Jednak w ich przypadku wycena samochodu może być mocno wątpliwa. My jednak stawiamy na sprawiedliwość i zadowolenie obu stron. Możesz więc zawsze oczekiwać tego, że finalna wycena pojazdu nie będzie dla Ciebie przysłowiowym bólem głowy.
 • sprawne oględziny – nie zależnie od tego, czy sprzedajesz swoje stare auto, czy po prostu pojazd powypadkowy. To my zajmujemy się oględzinami, które są podstawą wyceny. Możesz wysłać nam zdjęcia oraz opis pojazdu, a nasz auto komis prześle Ci w odpowiedzi szczegóły wyceny. Podczas rzeczywistych oględzin w dalszym ciągu pozostajemy otwarci na negocjacje.
 • działamy w Warszawie centrum i na terenie całego województwa mazowieckiego – jeśli nie mieszkasz w Warszawie, a w najbliższej okolicy i z tego powodu sprzedaż samochodu była dla Ciebie wielkim wyzwaniem, wówczas skup uszkodzonych pojazdów, który prowadzimy znacznie Ci to ułatwi. Naszym rejonem działań jest bowiem mazowieckie!

Jak więc widzisz, dokładamy wszelkich starań do tego, by cały proces był dla Ciebie jak najwygodniejszy. To właśnie w ten sposób działa nasz skup!

Skupujemy samochody w każdym stanie i ograniczamy formalności do minimum!

Nasz skup samochodów używanych stawia przede wszystkim na prostotę i szybkość. Wiemy dobrze, że w dzisiejszym świecie czas to przysłowiowy pieniądz i ciągle go nam brakuje.

ZADZWOŃ 690 002 005

lub

WYCEŃ AUTO


Rynek samochodów używanych stale się rozrasta, a wystawienie auta na sprzedaż jest odpowiedzialną decyzją – szczególnie jeśli jego kondycja jest mocno wątpliwa. Jednak my zyskujemy sobie dość pokaźną przewagę nad konkurencją, gdyż cały proces przeprowadzamy szybko i sprawnie.

Skupujemy auta używane każdej marki za gotówkę – bez względu na ich kondycję, a dodatkowo postaraliśmy się ograniczyć zbędne formalności do absolutnego minimum.

Nie musisz się więc obawiać, że Twój samochód i jego sprzedaż znacznie przeciągnie się w czasie. Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia – mailowo lub telefonicznie, a także otrzymaniu zdjęć, natychmiast podejmujemy się wyceny i staramy Ci się ją przesłać jeszcze takiego samego dnia.

Oczywiście dokładnie ją umotywujemy i z chęcią wysłuchamy także i Twoich argumentów. Jeśli uda się nam dojść do porozumienia, wówczas wszystko dobiega końca. Do pomyślnego zakończenia transakcji będzie nam jedynie potrzebne:

 • aktualne ubezpieczenie OC;
 • Twój dowód osobisty;
 • karta pojazdu;
 • dowód rejestracyjny.

Nie musisz mieć ze sobą całego stosu makulatury, by po prostu sprzedać swój samochód. Płacimy gotówką lub przelewem – Ty wybierasz. Po dojściu do porozumienia może się jedynie odprężyć, a my zajmiemy się resztą!

Samochód używany lub sprawny? Nie ma problemu!

Skup samochodów od ręki powstał po to, by złomowanie aut Warszawa nigdy nie było już dla Ciebie priorytetowym wyborem.

Wiemy dobrze, że w przypadku pojazdów sprawnych, nie ma większego problemu z tym, by doprowadzić je do naszej placówki. Jednak jak już wspomnieliśmy – skupujemy także auta powypadkowe i uszkodzone. W ich przypadku liczymy się z tym, że ich silnik i rozrusznik mogą już więcej „nie zakręcić”.

Jednak stan techniczny samochodów nie jest dla nas absolutnie żadną przeszkodą. Okazuje się, że dysponujemy własnym transportem, więc możemy bez większych problemów przyjechać i odebrać Twój pojazd na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Współpraca z naszym skupem z pewnością będzie dla Ciebie korzystna. Możesz bowiem odetchnąć z ulgą i odprężyć się, nawet w momencie, kiedy pojazd znajduje się na przysłowiowym rozdrożu.

Gwarantujemy, że bez problemu go znajdziemy i zabierzemy w bezpieczne miejsce.

Gotówka od ręki bez stacji diagnostycznej!

skup samochodów warszawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z klientów liczy przede wszystkim na profesjonalne podejście. Jednak wiele skupów samochodów używanych działa na bardzo skomplikowanych zasadach.

Placówki te bowiem wymagają, by pojazd w pierwszej kolejności został zabrany na stację diagnostyczna, a wydana tam opinia może mieć kluczowy wpływ na wycenę. Jednak skup pojazdów używanych w Warszawie, który sukcesywnie prowadzimy już od wielu lat, jest nieco inny.

ZADZWOŃ 690 002 005

lub

WYCEŃ AUTO


Przede wszystkim, dzięki nam ominiesz problematyczne stacje diagnostyczne i sprzedasz swój samochód bez stresu i w przyjemnych warunkach. Nawet bez wyraźnej opinii diagnosty, dalej możesz liczyć na to, że wycena będzie sprawiedliwa i z korzyścią dla obu stron.

Oferujemy Ci przejrzyste i czytelne warunki, nie zależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy.

Właśnie dlatego naszym skupem aut zainteresowało się już pokaźne grono kierowców, który nie żałują podjętej z nami współpracy.

Profesjonalny skup aut używanych i powypadkowych – sprawiedliwa wycena i świetny kontakt. Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać!

Chcesz sprzedać samochód osobowy, jednak sama sprzedaż i czas jej trwania Cię przeraża? Wobec tego sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć na nasze barki szereg formalności. Otóż:

 • wypłacamy Ci pieniądze od ręki – dzięki nam nie musisz już z utęsknieniem wypatrywać przelewu na swoim koncie, który tak naprawdę może nigdy nie nadejść. Jeśli uda się nam dojść do porozumienia, to pieniądze wypłacamy Ci na miejscu przez 7 dni w tygodniu – nawet w niedzielę!
 • sprzedaż pojazdu jest prosta – nasz Warszawa skup stara się dołożyć wszelkich stara, by rozstanie z ukochanym pojazdem było jak najmniej bolesne. Skup używanych i innych pojazdów ogranicza więc zbędne formalności do absolutnego minimum i co więcej, zabieramy do siebie samochodu w każdym stanie! Nie musisz martwić się o wizyty na stacjach diagnostycznych czy skomplikowane umowy, które nic do naszej współpracy nie wnoszą.
 • jasna i sprawiedliwa wycena – gotówka, którą otrzymasz za swój pojazd będzie bazowała na sprawiedliwej ocenie stanu samochodu, a także na ogólnie przyjętych cenach rynkowych. Oczywiście, w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na negocjacje, więc możesz prowadzić z nami swobodne rozmowy. Nikt nie jest nieomylny i być może Twoja argumentacja nas przekona!
 • odbierzemy Twój pojazd osobiście – zabieramy auta uszkodzone, więc oczywiście zdajmy sobie sprawę z tego, że mogą on nie dojechać do naszej placówki „na własnych kołach”. Nie zależnie jednak od tego, czy samochód jest powypadkowy, czy po prostu poszczególne awarie go unieruchomiły, dysponujemy własnym transportem i chętnie go zabierzemy!

Jak więc widzisz, skup aut Warszawa oferuje Ci szereg możliwość co do tego, byś mógł spokojnie i bez większego stresu zyskać dodatkową gotówkę na nowy pojazd, który z pewnością jest Ci potrzebny.

Skup uszkodzonych pojazdów i używanych w Warszawie – jak możesz się z nami skontaktować?

Pamiętaj, zabieramy auta za gotówkę Warszawa i okolice! Nie musisz być więc w samym centrum stoicy, by móc skorzystać z naszych usług.

skup aut używanych warszawa

Czy nadszedł ten dzień, w którym Twój pojazd nie jest już w stanie spełnić Twoich oczekiwań? Być może zdecydowałeś, że przyszedł czas wymiany na nowszy model?

A może posiadasz auto powypadkowe, które zalega na Twoim podwórku? Rozumiemy! Możesz więc do nas zadzwonić i o wszystkim nam opowiedzieć!

Skup samochodów osobowych i innych rodzajów pojazdów działa w prosty sposób. Zadzwoń do nas i uzyskaj więcej informacji odnośnie sposobu w jaki pracujemy.

A co jeśli jesteś już zdecydowany, by sprzedać pojazd? Wówczas również do nas zadzwoń! Możemy w ten sposób ustalić wstępną kwotę jaką możesz uzyskać za samochód, a także warunki transakcji.

Nie zapomnij nas również poinformować, czy pojazd trzeba odebrać, a jeśli tak, powiedz nam gdzie on się znajduje. Wówczas postaramy się dopiąć wszystko, na przysłowiowy, ostatni guzik, by odebrać samochód – w każdym stanie – jeszcze tego samego dnia.

Nasz placówka Warszawa skupuje szybko i bez większych problemów. Prowadzimy skup aut za gotówkę na tyle długo, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują nasi klienci i staramy się im to zagwarantować. Nie możesz do nas zadzwonić? Nie stresuj się!

Możesz nam wysłać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie. Spróbujemy oddzwonić tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Zapraszamy do kontaktu!

Możesz się zastanawiać, co jeśli nie możesz przyprowadzić do nas pojazdu w dni robocze? Okazuje się, że nie musisz specjalnie brać wolnego w pracy. Wykonujemy swoje obowiązki przez 7 dni w tygodniu – a co za tym idzie pracujemy również w weekendy.

Nasz skup aut powypadkowych jest dla Ciebie dokładnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Możesz również zadzwonić do skupu samochodów używanych i uszkodzonych po to, by umówić się na konkretny dzień.

Nie widzimy w tym żadnych przeszkód. Cały, zaplanowany odbiór pojazdu oraz transakcję postaramy się dopasować idealnie do Twoich potrzeb i możliwości, byś nie musiał ingerować w swój grafik!

Zadzwoń i sprzedaj samochód osobowy lub dostawczy – działamy przez 7 dni w tygodniu!

Skup aut w Warszawie gwarantuje solidność i pełen profesjonalizm, który jest przecież najważniejszy w podejściu do klienta. Wobec tego możesz być pewny, że prowadzimy auto skup samochodów z pasją i zaangażowaniem.

Za każdym razem staramy się podejść do każdego samochodu w sposób maksymalnie indywidualny i konkretny. Wiemy, że Wam – naszym klientom – zależy na szybkości działania, gdyż nikt nie chce tracić czasu na tak prosty proces jak sprzedanie pojazdu.

Właśnie dlatego skup aut używanych Warszawa stara się stanąć na wysokości zadania i sprostać oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań, by proces formalny – sprawdzenie dokumentów i sam odbiór samochodu – był banalnie prosty i szybki.

Co więcej, staramy się zdjąć z naszych klientów praktycznie każdy gram odpowiedzialności za transakcje czy ocenę sprawności pojazdu. Dzięki nam, gotówka wpadnie prosto do Twoich rąk, jeszcze tego samego dnia, w którym zdecyduje się nam powierzyć swój ukochany pojazd.

Nie bój się – wszystko przebiegnie zgodnie z planem i po Twojej mysli. Tak więc, zapraszamy do kontaktu i liczymy na owocną współpracę!

W naszym skupie aut za gotówkę skupujemy auta i samochody firmowe, poleasingowe, osobowe i uszkodzone.

CENTRUM PREFERENCJI PRYWATNOŚCI

  Cookies firm trzecich

  Jeśli nie zgadzają się Państwo na ich wykorzystanie - prosimy o zaprzestanie korzystania z serwisu lub zmianę ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies. Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

  Serwis wykorzystuje narzędzia Google Analytics w celach statystycznych i analitycznych, za pośrednictwem których z ustawień Google zbierane są dane demograficzne (wiek, geolokalizacja, płeć. Administratorem cookies statystycznych i analitycznych jest Google Inc z siedzibą w USA.

  Cookies funkcjonalne

  Jeśli nie zgadzają się Państwo na ich wykorzystanie - prosimy o zaprzestanie korzystania z serwisu lub zmianę ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies. Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

  Cookies funkcjonalne umożliwiają podstawowe działanie serwisu. Pomagają nam udoskonalać serwis internetowy, przez co jest szybciej wczytywany oraz wykorzystuje mniej zasobów urządzeń użytkowników zapamiętując wybrane preferencje. Wyłączenie tych plików może spowodować błędne wyświetlanie serwisu.

  Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005