Współpraca

Mamy wspólne cele!

U nas, jeśli chodzi o skup samochodów – możliwości są niemalże nieograniczone. Interesuje nas współpraca z różnymi interesantami – od indywidualnych, po firmowych. Wierzymy, iż każda propozycja sprzedaży samochodu jest warta rozważenia i dlatego nie zamykamy drzwi nikomu – chętni na nowe pojazdy i otwarci na nowe kontakty. Zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy chcą sprzedać samochód dowolnej maści za uczciwą kwotę.

W szczególności jednak zachęcamy do kontaktu z naszym skupem następujące osoby:
• właścicieli floty samochodów wystawionej na sprzedaż
• posiadaczy samochodów ciężarowych i dostawczych
• chętnych na sprzedaż samochodów poleasingowych
• upoważnione do sprzedaży aut pochodzących z wypożyczalni samochodowej
• wszelkich Klientów firmowych indywidualnych i firmowych

Nasza oferta jest tak szeroka, ponieważ dbamy o kompleksowe podejście do realizowanych usług. Naszym priorytetem jest odpowiedzieć na rozległe potrzeby rynku, z obustronną korzyścią. Jeśli zatem mają Państwo jakiś samochód sprzedaż, ale nie mają Państwo pewności czy będziemy nimi zainteresowani – prosimy nie czekać, ale skontaktować się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

 

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jest co najmniej kilka powodów, które sprawiają, iż warto odwiedzić nasz skup, a nie żaden inny. Jednym z najważniejszych jest nasze profesjonalne podejście do każdego klienta – bez względu na to, czy mowa o prywatnym z uszkodzonym autem czy firmowym z całą flotą, każdą ofertę traktujemy poważnie!

Co więcej, dbamy o szybką i sprawną realizację całej transakcji – minimum formalności, maksimum korzyści dla każdej ze stron! Nie będziemy więc kolejnymi pięknymi słowami próbować przekonać Państwa do słuszności zdecydowania się właśnie na nasz skup samochodów. Jednak pozwolimy sobie zachęcić do skontaktowania się z nami i osobistego przekonania się o tym, że współpraca z nami niesie te wszystkie profity, o których mowa powyżej – jak również o wiele więcej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do współpracy już dziś.

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005