Skup aut prywatnych i służbowych

Auto prywatne, czy firmowe?

Jako firma zajmująca się skupem samochodów w bardzo kompleksowy sposób – nie zapomnieliśmy o ofercie skierowanej do osób, które chcą sprzedać pojazd pochodzący zarówno z prywatnego, jak i firmowego źródła. Jednak bez względu na to, czy chodzi o skup samochodów służbowych czy prywatnych – zawsze zapewniamy tak samo wysoki poziom obsługi i uczciwą wycenę.

Skup aut prywatnych i służbowych – zapraszamy do kontaktu!

 

Co zrobić, aby sprzedać nam auto?

Aby sprzedać nam samochodów wystarczy skontaktować się za pomocą dowolnie dobranego sposobu komunikacji oraz opisać auto, które mają zamiar Państwo powierzyć w nasze ręce. Następnie, znajdujemy termin spotkania – jak najbardziej dogodny, podczas którego dokonywane są:

• oględziny samochodu
• profesjonalna wycena
• umowa przedwstępna

Wszystko nie zajmuje dużo czasu, zasady zarówno wyceny, jak i warunki określone w umowie są jasne i zrozumiałe. Aby cały proces przebiegł jeszcze sprawniej zachęcamy do pojawienia się na spotkaniu z już przygotowaną kompletną dokumentacją. Jeśli chodzi o samochody służbowe, wskazane jest posiadać dokument, który potwierdza prawo do dysponowania danym pojazdem.

 

Dlaczego warto sprzedać swój samochód właśnie nam?

Bez względu na to, czy mowa o pojeździe prywatnym czy służbowym – z nami jest zawsze uczciwie, szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Już od lat działamy w tej branży, a szeroka wiedza i doświadczenie jakie posiadamy to najlepszy dowód na to, że można nam zaufać i można u nas znaleźć ceny lepsze niż gdziekolwiek indziej.

Zapewniamy też indywidualne podejście do każdego Klienta – bez względu na to, z ofertą jakiego samochodu się u nas pojawi. Ufamy, że wybiorą Państwo właśnie nasz skup aut prywatnych i służbowych i będziemy mieli okazję udowodnić, że to wszystko o czym mowa w poprzednich akapitach jest zgodne z prawdą.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak już w tym momencie zaprosić do kontaktu – służymy fachową poradą, odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz!

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005