Skup aut z firm windykacyjnych

Skup aut z firm windykacyjnych

Nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów używanych, które pochodzą z przeróżnych źródeł. Nasza oferta jest bardzo bogata, ale zawsze stosujemy pewne wyznaczniki w stosunku do skupowanych samochodów, a oznacza to na przykład, że auto musi być w dobrym stanie. powód jest prosty – myślimy jednocześnie o klientach chcących sprzedać samochód jak i tych, którzy w późniejszym czasie będą chcieli go nabyć. Chcąc sprzedać samochód do naszej firmy możecie Państwo oczekiwać zarówno przyjaznej atmosfery jak i bardzo atrakcyjnych warunków współpracy.

 

Auto z windykacji

Ciekawym rozwiązaniem, które możemy Państwu zaproponować jest skupowanie aut z windykacji. Nie ma dla nas znaczenia czy służyły one jako samochody służbowe, firmowe czy zostały zajęte przez komornika zajmującego się sprawą osoby prywatnej. Sytuacji i powodów jest tutaj bardzo wiele, ale jedno jest pewne: takie auta bardzo często są w doskonałym stanie, dlatego stanowią dla nas atrakcyjne rozwiązanie. Oczywiście skupujemy także samochody uszkodzone czy powypadkowe, dlatego nasza oferta jest bardzo elastyczna. Samochody, które mogą znaleźć się w naszej ofercie mogą pochodzić z licytacji, a także zostać nabyte na innych warunkach. Skupowanie samochodów pochodzących z windykacji to specjalność naszej firmy, dlatego zaoferować możemy wysoką jakość usług oraz kompleksową obsługę każdego klienta.

 

Jakie auta z windykacji skupujemy?

Jeśli dany samochód pochodzi z firmy windykacyjnej nasza firma chętnie kupi go za odpowiednie pieniądze. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne zarówno dla nas jak i sprzedającego, dlatego oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Interesują nas przeróżne auta, które zostały poddane windykacji i nie ma tu żadnych ograniczeń jeśli chodzi o marki czy modele.

 

Dodatkowo skupujemy:

• samochody osobowe
• samochody dostawcze
• samochody ciężarowe

Zróżnicowanie modeli i wariantów aut z windykacji jest dla nas wielkim plusem, dlatego oferowane przez nas warunki współpracy są całkiem korzystne dla obu stron.

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005