Skup aut z branży CFM

Skup aut z branży CFM

Branża CFM oznacza w uproszczeniu firmy, które zajmują się wynajmem długoterminowym czy leasingiem aut. Takie firmy zajmują się kompleksowym wynajmowaniem samochodów na określony czas konkretnym instytucjom czy firmom. Nasza firma zajmuje się skupowaniem aut pochodzących z różnych miejsc. Skupujemy także auta pochodzące właśnie z firm leasingowych i należących do branży CFM.

Jakie auta nabywamy z branży CFM?

Zazwyczaj po upływie okresu leasingowania danego auta firma, do której należy samochód pozbywa się go i zastępuje nowym. Ma to miejsce zawsze w przypadku wynajmu długoterminowego. Nie tylko firmy, które podjęły samochody w leasing, ale także firmy wynajmujące sprzedają często samochody, które były użytkowane zaledwie kilka lat lub znacznie mniej. Chcąc pozbyć się auta na atrakcyjnych warunkach, można je sprzedać naszej firmie, która posiada bardzo duże doświadczenie w branży. Co więcej interesują nas nie tylko samochody osobowe, ale i dostawcze oraz modele większe takie jak busy. Marki samochodów czy ich rodzaje nie mają dla nas znaczenia, dlatego każdy klient może nawiązać w nami współpracę.

 

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Skupowanie aut z branży CFM jest zajęciem, którym zajmujemy się od lat, dlatego posiadamy dość duże doświadczenie. Do obiektów naszego zainteresowania należą nie tylko młode i nie posiadające większych wad samochody. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dlatego często skupujemy także auta, które są lekko uszkodzone. Nie ma dla nas znaczenia czy samochód służył jako służbowy w dużej czy malej firmie.

 

U nas można z pewnością liczyć na:

• atrakcyjne ceny
• korzystne warunki umowy
• duże doświadczenie
• kompleksową obsługę
• miłą atmosferę

Skupowane przez nas auta pochodzące z długoterminowego wynajmu mogą mieć nie zbyt duży przebieg, a także większy i posiadać doskonały stan techniczny lub pewne uszkodzenia. Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z każdym. Zapraszamy do kontaktu!

Call Now ButtonZadzwoń 690 002 005